Дата: від до Скинути

Українська освіта без бар’єрів — МОН працює над розробленням національної стратегії розвитку інклюзивного навчання

Освітнє середовище в Україні має стати інклюзивним, безбар’єрним та дружнім до учасників освітнього процесу. Для цього в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору Міністерство освіти і науки України реалізовує флагманський проєкт «Українська освіта без бар’єрів». Він покликаний створити належні умови для здобуття якісної освіти, соціалізації, підготовки до самостійного життя та професійної діяльності для кожного і кожної.

15:15 08.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів

Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.

14:40 07.12.2023

Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулася робоча зустріч представників Всесвітньої продовольчої програми ООН з представники Житомирської, Київської, Дніпропетровської областей та міста Києва та обговорили потреби людей з інвалідністю під час війни. Також на зустріч були запрошені представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

14:37 07.12.2023