Дата: від до Скинути

Віталій Бунечко: Продовжуємо посилювати контроль за належним використанням бюджетних коштів

30 жовтня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав меморандум про взаємодію та співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та ТзОВ «YouControl».

12:56 03.11.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо реалізації проєкту “Центр безпеки громадян” у с. Велика Хайча

Під час брифінгу йшлося про джерела фінансування даного проєкту, концепцію капітального ремонту а також основні особливості даного проєкту.

10:51 03.11.2023

#Плічопліч: Відновлення населених пунктів Херсонщини триває

У рамках державного проєкту “Пліч-о-пліч” розпочалися відновлювальні роботи в населених пунктах Херсонщини – селі Костирка та селищі Монастирське. Ці громади пережили непрості часи під час російського вторгнення. Однак завдяки спільним зусиллям, підтримці держави та роботі наших будівельників, жителі сподіваються на швидку відбудову їхніх домівок.

16:08 31.10.2023

#ТиЯк?: Відпочивай правильно. ІНФОГРАФІКА

Зараз здається, ніби відпочинок чи відпустка — це щось заборонене або щонайменше неприпустиме. Бо як це — відпочивати, коли йде війна? Тут важливо розуміти, що відпочинок потрібен усім без винятків для нормального функціонування організму (і мозку зокрема). До того ж, коли ви нормально функціонуєте, то можете зробити набагато більше, аніж лежачи на дивані не в змозі піднятися.

16:07 31.10.2023

#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи або дозволили іншим доступ до них, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

16:05 31.10.2023