#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи або дозволили іншим доступ до них, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

16:05 31.10.2023

Раннє втручання – ключ до гармонійного розвитку дитини та до покращення життя всієї сім’ї

Раннє втручання – це система послуг та підтримки для дітей до 4-х років, які виявляють порушення у розвитку або мають ризик їх виникнення. Мета раннього втручання полягає у виявленні та адекватній реакції на можливі проблеми або відхилення у розвитку дитини на ранніх етапах, щоб оптимізувати її можливості для здорового та гармонійного розвитку.

11:13 31.10.2023

#ТиЯк?: У чому унікальні українці, як оптимізм може стати токсичним та чому нещастя не робить вас особливим. Скотт Кауфман у новому подкасті «Простими словами»

Американський когнітивіст Скотт Кауфман, Марк Лівін та Софія Терлез обговорили вічні пошуки щастя й ментальне здоровʼя.

10:28 31.10.2023

Члени робочої групи “Прозорість та Підзвітність” при Житомирській ОВА пройдуть навчання з експертами аналітичної онлайн-системи «YouControl»

Члени робочої групи “Прозорість та Підзвітність”, створеної при Житомирській військовій адміністрації, пройдуть  навчання у сфері аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів у співпраці з експертами аналітичної онлайн-системи YouControl.

15:18 27.10.2023