#ТиЯк?: Як правильно виражати свої емоції? ІНФОГРАФІКА

Емоційна природа людини розвивалася паралельно з іншими еволюційними процесами, і сьогодні ми можемо ідентифікувати понад 100 відтінків почуттів. Але мало їх просто розрізняти, потрібно вміти правильно висловлювати, оскільки саме емоції закладають основу будь-яких міжособистісних відносин, а також безпосередньо впливають на самовідчуття людини.

15:52 19.09.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Міністерство охорони здоров'я України спільно із Державним підприємством "Український науково-дослідний інститут медицини транспорту" з 13 по 19 листопада цього року в Україні проведуть другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

11:25 19.09.2023

#Тияк?: Як мотивувати себе? ІНФОГРАФІКА

Людина так влаштована, що не може працювати постійно в одному режимі. Періодично відбувається занепад сил, опускаються руки і зовсім не хочеться нічого робити. У цей момент важливо себе підбадьорити і мотивувати, щоб повернутися у стрій.

11:39 18.09.2023

Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.

11:48 15.09.2023

До уваги жителів Житомирщини! Долучайтеся до благодійної акції “Смілива гривня” від Національного банку України

Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України та наближення нашої перемоги.

15:28 14.09.2023