В Україні зʼявиться реєстр збитків, – Марія Мезенцева

Народна депутатка, заступниця голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Марія Мезенцева розповіла перед обласним засіданням Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у Харківській області про виклики і здобутки громад регіону.

13:45 14.09.2023

Родини з дітьми отримали гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ

У травні - червні 2023 року стартувала пілотна програма фінансової підтримки для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки ГО «Неурядова організація «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН».

11:43 14.09.2023

Електронні підручники для навчання в умовах воєнного стану розміщено у вільному доступі

МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

12:34 13.09.2023

На Житомирщині у другій половині вересня стартує кампанія пероральної імунізації диких м’ясоїдних проти сказу

Задля збереження стабільної та контрольованої  епізоотичної ситуації зі сказу на території Житомирської області  в другій половині  2023 року планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

08:58 13.09.2023