Урочистий мітинг до Дня захисників і захисниць України

У п’ятницю, 29 вересня, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, що навпроти адмінбудівлі Іршанської селищної ради зібрались небайдужі мешканці селища, працівники місцевого самоврядування, очільники громади, учнівська молодь на урочистий мітинг до Дня захисників і захисниць України. У 2023 році Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 1 жовтня у звʼязку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

15:35 02.10.2023

#Плічопліч: Вулиці села Трифонівка повертаються до життя

У рамках державного проєкту “Пліч-о-пліч” продовжуються відновлювальні роботи в селі Трифонівка, розташованому на Херсонщині. Метою цього проєкту є відновлення будівель, які були пошкоджені російськими окупантами. Сьогодні ми можемо з радістю говорити, що завдяки зусиллям ремонтних бригад із Житомирщини, жителі Трифонівки мають можливість повертатися до своїх домівок. Будинки,  які розташовані на вулиці Вільна, вже повністю відновлені та готові прийняти своїх власників знову. У оселях замінено покрівлю, фасади та електропроводку. Також встановлені сучасні металопластикові вікна й двері.

15:48 27.09.2023