Дата: від до Скинути

Інформація про внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Іршанської селищної територіальної громади станом на 31.07.2023 року

Станом на 31.07.2023 року кількість внутрішньо переміщених осіб, які зверталися безпосередньо до спеціалістів громади для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», становить 473 особи, з них:

15:05 31.07.2023

До уваги споживачів!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що через систему швидкого оповіщення надійшло повідомлення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 липня 2023 року № 2023.4690-fup 2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).

15:15 28.07.2023

Вийшов новий епізод подкасту «Простими словами» від The Village Україна

Видатний нейробіолог і професор Стенфордського університету Роберт Сапольскі — новий гість подкасту «Простими словами». У п’ятому епізоді Сапольскі говорить про біологію маніпуляції, про те, як долати стрес і знаходити свободу в умовах її браку.

09:32 28.07.2023

Інформаційні матеріали до Дня Української Державності – 2023

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

09:04 28.07.2023