Дата: від до Скинути

19 липня відбудеться «Digital Social Forum: формуємо спроможність замість залежності»

Міністерство соціальної політики України у партнерстві з Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП) та Дитячим фондом ООН UNICEF організовують «Digital Social Forum: формуємо спроможність замість залежності».

15:23 14.07.2023

Вмикайся у відновлення: вже понад 500 бажаючих вступити у резерв працівників для роботи на деокупованих територіях

На початку липня запрацювала  платформа «Резерв для державної служби на деокупованих територіях». Там кожен охочий може зареєструватися й стати частиною кадрового резерву.

11:04 14.07.2023

1 млн грн на залучення жителів громад до процесів відбудови України - розпочався конкурс

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс для громадських організацій, громадських спілок, органів самоорганізації населення (ОСН) та благодійних організацій «Сприяння участі жителів громад у процесах відбудови України».

10:25 14.07.2023

Вакцинація від вітрянки: кому, коли і навіщо?

Вітряна віспа (вітрянка) — гостре вірусне захворювання та одна з найпоширеніших інфекцій у світі. За рівнем захворюваності вона поступається лише грипу та іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям.

10:23 14.07.2023

МОЗ відповідає на питання українців щодо проходження МСЕК

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена – експертиза проводиться за направленням лікарсько-консультативної комісії незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування громадян, які звертаються для встановлення групи інвалідності.

10:13 14.07.2023

Легалізація заробітної плати: пенсія залежить від заробітної плати та страхового стажу

Легалізація заробітної плати – це захист прав застрахованих осіб та джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги! Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати негативно впливає на соціальний захист громадян.

14:22 13.07.2023