Дата: від до Скинути

#Плічопліч: Ми жили прекрасно, доки сюди не прийшли російські окупанти, — Наталія з Трифонівки на Херсонщині

«Хто вам дозволяв так гарно жити?» — таке послання залишили по собі російські окупанти у селі Трифонівка на Херсонщині після того, як їх вигнали звідти ЗС України.

16:06 24.07.2023

#Тияк? Дякувати — це не тільки про ввічливість. Вправа “Щоденник подяки”

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

10:47 24.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: ЖИТОМИРЩИНА ПРОДОВЖУЄ ПОВЕРТАТИ ЗАТИШОК В ОСЕЛІ СЕЛА ТРИФОНІВКА

У селі Трифонівка на Херсонщині, яким у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” опікується Житомирщина, продовжуються відновлювальні роботи. Зокрема будівельники з Житомирщини здійснюють заміну пошкоджених осколками та вибуховою хвилею від ворожих обстрілів вікон та дверей.

10:46 24.07.2023

Як уберегтися від фішингового шахрайства

В Україні почастішали випадки платіжного шахрайства із застосуванням фішингових посилань. Такі посилання ведуть на шахрайські сайти, які можуть бути дуже схожими на справжні вебресурси. Але насправді це – пастка, де викрадають конфіденційні дані користувачів.

09:42 24.07.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

08:33 24.07.2023