Як подбати про ментальне здоров`я працівників на робочому місці?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

14:39 18.07.2023

Наталія Остапченко: Алгоритм оцінки потреб та картування послуг у сфері ментального здоров‘я

Під головуванням очільниці Координаційного центру підтримки цивільного населення Житомирської області, першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко, відбулося чергове засідання Координаційного центру при Житомирській обласній військовій адміністрації на тему «Алгоритм оцінки потреб та картування послуг у сфері ментального здоров‘я».

11:17 18.07.2023

#СтопМіни: Головні правила відвідування лісу

Нагадаємо, що зберігається підвищена мінна небезпека. Жителі Коростенського району, що відвідують заборонені території для забору ягід та грибів порушують вказівки військових та наражають себе на небезпеку.

10:28 18.07.2023

Ти як? Техніка “Усвідомте свою ранкову каву”. ІНФОГРАФІКА

Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

10:18 18.07.2023

В Україні стартує загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору

17 липня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні військові дії або карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.

20:29 17.07.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Віталія Бунечка щодо участі Житомирщини у проєкті “Пліч-о-пліч”

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про участь Житомирської області у проєкті “Пліч-о-пліч”, в межах якого регіони України допоможуть відновити деокуповану частину Херсонщини.

16:12 17.07.2023

Як оформити український паспорт 14-річній дитині із ТОТ

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук відбулося засідання Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з ТОТ.

15:10 17.07.2023

#ТиЯк: 5 простих дій щоб заспокоїти дитину під час панічної атаки

Панічна атака – це раптове відчуття сильного страху без реальної небезпеки чи видимої причини. Напади можуть відбуватися після пережитого складного чи стресового досвіду або бути наслідками перенесених хвороб.

09:23 17.07.2023