Гарну справу зроблено вчасно

Люди вигадують механізми і пристрої, намагаються довести собі, що вони найсильніші, однак природа доводить протилежне. Сильний порив шквального вітру зірвав частину покрівлі над Будинком Культури у селі Добринь.

14:14 09.09.2020

Профілактичні рейди "УРОК"

За дорученням  селищного голови Анатолія Рака, з метою захисту сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, в умовах боротьби з наслідками розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 та в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», здійснено  рейд для залучення таких дітей шкільного віку до навчання, забезпечення їх шкільним приладдям та засобами індивідуального захисту.

09:15 09.09.2020

З Днем підприємця України!

Щорічно, в першу неділю вересня, своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом.

16:46 04.09.2020

Запрошуємо долучитисть до Всесвітнього дня прибирання!

Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it, Ukraine» спільно з молодіжним рухом «Let's do it, World» щорічно організовує проведення в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

10:56 03.09.2020

У Центра естетичного виховання - нове приміщення

1 вересня гостинно відчинив двері Молодіжний центр, у якому розмістилися гуртки Центру естетичного виховання. Завдячуючи голові селищної ради Анатолію Раку, його заступнику Олександру Одноворченку та начальнику ВООЗтаСКС Наталі Закревській, що особисто контролювали цей проект, із закинутої недобудови виросло приміщення із сучасним ремонтом, світлими, просторими кімнатами, є навіть концертна зала, у якій розташувалося фортепіано.

15:11 02.09.2020

Про початок нового навчального року

Навчальний рік 2020/2021 в освітніх закладах нашої громади розпочався вчасно - 1 вересня. Навчальний процес відбуватиметься у звичайному режимі, оскільки Житомирщина знаходиться у «жовтій зоні» епідеміологічної ситуації.

13:50 02.09.2020