З Днем Конституції України!

Конституція України – Основний Закон держави України та невід’ємна частка самостійної, незалежної, суверенної держави. Конституція України була ухвалена 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання та набула чинності з дня її прийняття.

08:45 28.06.2020

Про карантинні заходи на території громади: що заборонено, а що дозволено

На черговому засідання виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні,  26.06.2020, рішенням № 80 прийнято рішення «Про посилення протиепідемічних заходів у зв'язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

16:15 26.06.2020

Дайджест новин в громаді

До вашої уваги - тижнева підбірка інформації про роботи, що виконуються на об’єктах громади, про новини, важливі події, плани та перспективи на майбутнє.

14:36 19.06.2020

15 червня - День захисту літніх людей

Сьогодні, 15 червня, відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Ми називаємо цю подію – Днем захисту літніх людей. Як показує практика, літні люди, ті яким за 60, часто-густо піддаються дискримінації за віковою ознакою, не рідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством по справедливості і набутої вікової гідності. А тому потребують захисту, бо мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не дістає молодому поколінню.

10:14 15.06.2020

Дайджест новин в громаді

Вже традиційно, щонеділі, Іршанська селищна рада надає оперативну інформацію про виконувані роботи на об’єктах громади, повідомляє про важливі події та новини.

11:38 12.06.2020