Дата: від до Скинути

#ПрозорістьТаПідзвітність: Держслужбовці та посадові особи долучилися до навчання із питань запобігання корупції

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації 127 держслужбовців та 53 посадові особи місцевого самоврядування долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».

16:55 22.02.2024

На Поліссі розпочинається операція «Первоцвіт - 2024»

Ще не встигне зійти сніг в Поліських лісах, як зацвітають первоцвіти, а це і підсніжники, проліски, крокуси, шафран, сон-трава, анемони, примула, горицвіт та інші. На жаль, їх часто  збирають, складаючи у букети і вже скоро, особливо напередодні весняних свят, на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці Червонокнижних весняних квітів.

15:48 22.02.2024