Дата: від до Скинути

Перша леді взяла участь у робочій зустрічі з регіональними командами, які впроваджують Всеукраїнську програму ментального здоров’я у громадах

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у робочій зустрічі з регіональними командами, які впроваджують Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» у громадах.

08:51 02.09.2024

На Infobox Prozorro створено новий розділ про те як застосовувати екологічні вимоги для покращення ефективності закупівлі

Ефективна закупівля повинна враховувати вимоги до енергоефективності у поєднанні з іншими вимогами до екологічних характеристик предмету закупівлі, враховуючи вартість його життєвого циклу. Такій підхід визначений у Законі України «Про публічні закупівлі» але не всі замовники володіють достатніми знаннями і практичним досвідом застосування такого підходу.

08:49 02.09.2024