У "Гвардії наступу" побільшає бригад: дуже багато добровольців

Штурмові бригади "Гвардії наступу" планують сформувати до 1 квітня. Потім почнеться формування додаткових бригад, оскільки кількість добровольців дуже велика, заявила прес-секретар МВС Мар'яна Рева в ефірі телемарафону.

10:56 14.02.2023

Долучайтеся до “Гвардії наступу” задля спільної Перемоги над ворогом!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

13:34 10.02.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: Піт артилерії береже кров піхоти — Вадим Москаленко, майор, бригада «Червона калина»

Майор Вадим Москаленко, командир бригадної артилерійської групи штурмової бригади Нацгвардії «Червона Калина» в інтерв’ю інформаційному телеканалу «Ми - Україна» розповів про місію гармаша, бойовий шлях підрозділу і як змінилося військо та гвардійці за час від початку масштабної війни з росією.

13:44 09.02.2023