На Житомирщині 6 підприємств досягли критеріїв великих платників податків

Як повідомляє ДПС у Житомирській області, у Житомирській області визначено перелік платників податків, які досягли критеріїв великих платників податків (далі – ВПП) та почнуть з наступного календарного року обслуговуватись в міжрегіональних управліннях ДПС.

08:48 30.12.2022

Як не піддаватися маніпуляціям? Безкоштовний відеокурс із медіаграмотності від проєкту «Фільтр» та Prometheus

Давно хотіли прокачати свою медіаграмотність та стати стійкими до дезінформації? Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?».

12:42 29.12.2022