Дата: від до Скинути

Добринська гімназія до Дня Збройних Сил України провела акцію "Разом до Перемоги"

За ініціативи вчителів до Дня Збройних сил України було оголошено акцію «Разом до Перемоги». Учні, батьки, працівники Добринської гімназії долучилися до акції, зібрали та передали бійцям ЗСУ смаколики, речі першої необхідності, малюнки та вітання до Дня Збройних сил України.

09:38 06.12.2022

Міжнародна технічна допомога від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

В рамках співпраці між Іршанською територіальною громадою та DAI Global LLC щодо Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  надходить міжнародна технічна допомога. Ми вже інформували про отримання комп’ютерної техніки, ліцензійного програмного забезпечення. Вже маємо в наявності:

15:15 30.11.2022

Проведено профілактичний рейд

28.11.2022 року відбувся рейд з метою проведення інструктажу з протипожежної безпеки в зимовий період за участю головного інспектора ВЗНС Коростенського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області, директора комунального закладу Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг», спеціаліста Служби у справах дітей Іршанської селищної ради, поліцейських офіцерів громади, старост сіл. Відвідані сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, одинокі престарілі та особи з інвалідністю, що обслуговуються Центром соціальних послуг, проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди, роздані інформаційні матеріали, а саме:

13:43 30.11.2022