Держспецзв’язок звертається до українців

В умовах війни нашим громадянським вибором є належне реагування на усі реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету України.

16:45 28.11.2022

Газовий пальник в квартирі. Як не нашкодити?

Потурбуйтеся, щоб приготування їжі у разі відключення електроенергії було безпечним! При використанні газового пальника дотримуйтесь простих порад ДСНС України!

14:57 25.11.2022

26 листопада Україна і світ вшанують пам’ять жертв Голодомору-геноциду. «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо»

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

14:43 25.11.2022