Дайджест новин в громаді

До вашої уваги - тижнева підбірка інформації про роботи, що виконуються на об’єктах громади, про новини, важливі події, плани та перспективи на майбутнє.

14:36 19.06.2020

15 червня - День захисту літніх людей

Сьогодні, 15 червня, відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Ми називаємо цю подію – Днем захисту літніх людей. Як показує практика, літні люди, ті яким за 60, часто-густо піддаються дискримінації за віковою ознакою, не рідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством по справедливості і набутої вікової гідності. А тому потребують захисту, бо мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не дістає молодому поколінню.

10:14 15.06.2020

Дайджест новин в громаді

Вже традиційно, щонеділі, Іршанська селищна рада надає оперативну інформацію про виконувані роботи на об’єктах громади, повідомляє про важливі події та новини.

11:38 12.06.2020

В скарбничці школи мистецтв – нові перемоги

Карантин – не привід для нудьги, адже маючи доступ до інтернету, бажання та уяву, можна зробити чимало. Наприклад, відвідати онлайн будь-який куточок світу. Для багатьох з нас карантин став приводом зайнятись саморозвитком, пройти навчання за курсами, на які не вистачало часу в «докарантинному» житті, вивчити іноземні мови, оволодіти певними навичками. І взагалі, карантин змусив всіх нас почати мислити і діяти більш креативно та творчо підходити до вирішення певних задач.

14:45 05.06.2020