Про останні події в громаді

Про роботи, що виконуються або вже виконані на об’єктах громади, читайте у вже традиційній добірці новин.

15:33 20.08.2020

Хто вивозитиме сміття: результати конкурсу

На виконання рішення виконавчого комітету від 26.06.2020 № 75 «Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Іршанської ОТГ» та відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 16.11.2011 №1173, конкурс було оголошено у визначені терміни, оголошення та конкурсну документацію оприлюднено на офіційному сайті Іршанської селищної ради та в друкованому виданні - газеті «ПРАПОР».

09:18 18.08.2020

Не провокуйте пожежі у природних екосистемах!

В нашому регіоні, зважаючи на високу температуру в найближчі дні, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Рятувальники Житомирської області  закликають населення суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

08:47 17.08.2020

Наближуємо адміністративні послуги соціального характеру до мешканців громади

З метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців нашої громади Іршанська селищна рада підключилась до клієнт-серверного WEB-додатку - програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

13:29 07.08.2020

Автоматичне призначення пенсії - нова сервісна послуга Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України з 1 липня впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії. З початку роботи е-сервісу, заяви для призначення пенсій в автоматичному режимі подали 179 жителів Житомирщини. На підставі поданих анкет-заяв Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області автоматично призначено пенсії  113 особам.

15:11 06.08.2020