Дата: від до Скинути

#Безбарєрність: Віктор Градівський долучився до обласного дитячого фестивалю “Райдуга”

Днями у смт. Іршанськ відбувся обласний дитячий фестиваль “Райдуга”. Цей благодійний мистецький захід, організований на базі Палацу культури та спорту філії “ІГЗК” АТ “ОГХК” у співпраці з Громадською організацією “Іршанський актив” за підтримки органів місцевої влади й Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, має довгу історію. Від 2003 року кожної осені він збирає дітей і молодь з інвалідністю з різних регіонів країни.

12:07 24.10.2023

#СтопШахрай: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті

Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Інтернет проник у більшість аспектів нашого повсякденного життя. Завдяки йому, ми можемо легко закуплятись, оплачувати рахунки, замовляти страви з ресторанів або навіть знайти місце для проживання. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності. Як забезпечити себе в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:

12:05 24.10.2023

В ОВА провели нараду щодо створення робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації провело спільну нараду з представниками правоохоронних органів щодо реалізації на теренах області антикорупційної кампанії “Прозорість та підзвітність”.

15:09 20.10.2023

Куди ВПО звертатися для пошуку роботи

Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці, – роз’яснюємо нижче.

12:41 20.10.2023

Житомирщина долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен»

З початку місяця в області стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам із працевлаштуванням та інтегруванням в нових умовах.

11:37 20.10.2023