Дата: від до Скинути

Повідомлення про намір здійснити встановлення тарифу на послуги з управління побутовими відходами, а саме операції із збирання та перевезення побутових відходів

Комунальне підприємство «Іршанське комунальне підприємство» Іршанської селищної ради, у зв’язку із введенням в дію Закону України «Про управління відходами»,  Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національного плану управління відходами до 2030 року» від 20.02.2019 №117-р (зі змінами та доповненнями), Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010 №259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» та внесених змін до нормативної бази, що регулює порядок встановлення тарифів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023року №1031 «Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів» , доводить до відома споживачів про намір здійснити встановлення тарифу на послуги з управління побутовими відходами, а саме операції із збирання та перевезення побутових відходів.

15:50 21.08.2024

Протимінна безпека: на платформі Дія.Освіта доступний новий освітній серіал

Сьогодні Україна є найбільш замінованою країною у світі: 24% території країни потенційно небезпечні через забруднення мінами та нерозірваними снарядами. Недостатня обізнаність про мінну безпеку часто коштує життя й завдає шкоди здоров’ю українців.

10:42 21.08.2024

Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Коростенській РВА

19 серпня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.08.2024 по 19.08.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.

10:39 21.08.2024