УВАГА! ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

29 січня 2021 року о 15:00 в залі засідань Іршанської селищної ради (вул. Гулія, 7, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Іршанської селищної ради. Запрошуємо членів виконкому взяти участь в засіданні.

13:02:45 22.01.2021

Оголошується збір пропозицій від громадськості

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації, а саме: «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ забудови земельної ділянки по вул. Гулія, 9а в смт. Іршанськ, Хорошівського району Житомирської області, за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) орієнтовною площею 0,0200 га з метою розміщення будівель торгівлі».

12:09:20 16.01.2021

УВАГА! СЕСІЯ!

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

08:17:05 16.01.2021

До уваги громадськості - проєкт безпекової програми "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА"

За ініціативи поліцейських офіцерів громади виконавчий комітет Іршанської селищної ради оприлюднює проєкт програми "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА". Закликаємо всіх небайдужих та активних мешканців громади долучитись до розробки програми, надсилаючи нам свої ідеї, зауваження та пропозиції на e-mail: zagal_irsh@ukr.net.  Раді почути кожного!

14:22:52 17.12.2020

УВАГА! СЕСІЯ!

Відповідно   до   ст.46   Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»

16:58:04 14.12.2020