Шукаємо працівника

На роботу на постійній основі в адміністративно-господарський відділ Іршанської селищної ради потрібен працівник (жінка) на посаду робітника з благоустрою.

08:41:22 10.06.2020

Про скликання сесії Іршанської селищної ради

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 3 червня 2020 року о 10:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться позачергова 32 сесія сьомого скликання.

16:38:04 01.06.2020

До уваги автовласників та пішоходів!

У зв’язку із початком робіт з капітального ремонту вулиці Шевченка в смт Іршанськ (тротуарів та проїжджої частини), з 28 травня 2020 року рух по вулиці  буде частково обмежений.

16:34:09 28.05.2020

Часткове безробіття

Державна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю.

16:15:26 22.05.2020

Пенсійний фонд України в Житомирській області, отримання довідки ОК-7

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, що для отримання довідки ОК-7 необхідно на Веб-порталі Пенсійного фонду України, застосувати свій електронний цифровий підпис (далі – ЕЦП).

10:39:01 12.05.2020

УВАГА! ШАХРАЇ!

За даними Національної поліції, через карантинні обмеження в державі рівень злочинності в цілому зменшився, однак на 15% зріс рівень шахрайства в мережі Інтернет.

09:48:27 04.05.2020

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури запрошує на навчання

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури звертається з пропозицією для мешканців громади - випускників школи та незайнятої молоді, які стоять перед вибором - отримання подальшої освіти, професії і працевлаштування. Безперечний факт, що кожна молода людина має розпочинати самостійне життя з опанування робітничої професії, яку можна отримати в нашому училищі. Вирішити ким стати непросто. Інформація про наше училище допоможе зробити вибір. Наші професії - це надійне та достойне місце в житті. В цей нелегкий час для нашої держави вкрай необхідні висококваліфіковані робітники, які також можуть бути корисні також і для розбудови Вашої громади.

12:54:47 30.04.2020

Розпочато виплати 1000 гривень додатково до пенсії. Роз'яснення Пенсійного фонду про всі доплати

Одноразова грошова допомога пенсіонерам у розмірі 1000 гривень Громадяни, які отримують пенсію менше 5000 гривень, мають одержати доплату в розмірі 1000 гривень - про це заявив Пенсійний Фонд України.

09:42:03 15.04.2020