ОГОЛОШЕННЯ !!! Вибори депутатів по округу №5

У зв'язку з визнанням голосування з виборів депутатів Іршанської селищної ради Коростенського району Житомирської області в багатомандатному виборчому окрузі №5 таким, що не відбулося з технічних причин, повторне голосування призначено на

09:53:41 11.11.2020

Про скликання сесії Іршанської селищної ради

Відповідно   до   ст.46   Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»    06  жовтня    2020 року о 1000  год.  в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  тридцять  шоста сесія  сьомого скликання.

11:07:32 25.09.2020

Про режим роботи Іршанської селищної ради 18.09.2020

До уваги відвідувачів Іршанської селищної ради! 18 серпня 2020 року працівники Іршанської селищної ради долучаться до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day». Наша локація в цей день – селищне озеро, лісопаркова смуга за стелою на в’їзді до селища та вулиця Шевченка.

10:58:21 17.09.2020

Про скликання позачергової сесії Іршанської селищної ради

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 10 веренсня 2020 року о 10:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться позачергова 35 сесія сьомого скликання.

16:32:21 08.09.2020

УВАГА! Оголошено кампанію із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 546 від 21 серпня 2020 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

13:29:40 28.08.2020