Впроваджуємо рубрику ІНФОРМУЄМО

Враховуючи зміни в чинному законодавстві щодо надання послуг жителям багатоквартирних будинків, виникло ряд проблемних запитань.

14:01:48 18.11.2019

Безкоштовні екскурсії в музей українських домашніх ікон та Замок «Радомисль» для військових, їх родин та вихованців військових навчальних закладів!

09:34:51 15.10.2019

Про результати роботи комісії з проведення конкурсу на посаду директора Іршанського НВК "Гімназія-ДНЗ"

9 жовтня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності, а саме директора Іршанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – дошкільний навчальний заклад».

13:21:33 10.10.2019

Реквізити рахунків (IBAN) для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів у 2019 році (оновлено) відповідно до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», які відкриті за  кодами класифікації доходів бюджетів у розрізі територій Житомирської області на ім’я районних, міських управлінь Державної казначейської служби України у Житомирській області.

08:24:17 10.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

З огляду на актуальність питання захисту прав громадян, в рамках ефективної партнерської взаємодії у справі реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області надає чергову консультацію Міністерства юстиції України на тему: «Про порядок усиновлення» для розміщення її на офіційних сайтах/у мережі Фейсбук органів місцевого самоврядування.

12:16:33 08.10.2019