Молодіжна дискотека на День Незалежності

Шановна молодь, мешканці та гості нашої громади! Іршанська селищна рада спільно з Іршанською школою мистецтв запрошують всіх на святкову дискотеку, яка відбудеться 24 серпня 2019 року в приміщенні Будинку культури і спорту. Вхід на дискотеку - БЕЗКОШТОВНИЙ! Витрати на організацію заходу бере на себе Іршанська селищна рада. Час і місце зустрічі змінити не можна

15:21:02 19.08.2019

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації                        бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 01.08.2019 № 1538 (додаток 7). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

13:43:55 19.08.2019

Як відзначатимемо День Прапора та День Незалежності України

Хто бажає більше дізнатись про історію символа нашої держави, завітайте на 10 годину 23 серпня до пам’ятника Героям Небесної сотні – можливо почуєте щось цікаве і нове для себе. Дрес-код відсутній, проте вишиванка має шанси набрати більше лайків.

10:01:43 19.08.2019

До уваги пільговиків!

Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА інформує:

09:21:05 07.08.2019

Змінено адресу виборчої дільниці № 180191 смт Іршанськ

До уваги мешканців смт Іршанськ! Постановою Центральної виборчої комісії від 3 липня 2019 року № 1455 внесено зміни до переліку звичайних та спеціалізованих виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12.04.2012 № 66 (із змінами).

16:28:36 09.07.2019