Випадки холєри в Україні - фейк!

Станом на зараз в Україні не зареєстровано випадків або підозр на холеру. Результати досліджень зразків, взятих як з об’єктів навколишнього середовища, так і від пацієнтів з ознаками гострої кишкової інфекції, – негативні.

10:53 14.06.2023

У яких месенджерах є функція автовидалення повідомлень? Як налаштувати на смартфоні?

Функцію автоматичного видалення повідомлень мають більшість популярних месенджерів. Вона може знадобитися, коли потрібно надіслати користувачу важливу інформацію, але ви хочете покращити конфіденційність та не бажаєте, щоб у подальшому залишався «слід» від листування.

01:39 14.06.2023

Освітні заклади та лікарні Житомирщини можуть обміняти старі лампи на LED через портал Дія

Українці вже обміняли мільйони ламп розжарювання на енергоощадні та допомогли знизити навантаження на енергосистему. Тепер програму ЄС та Уряду масштабують для юридичних осіб.

15:19 13.06.2023

Ти як? Психологічна допомога постраждалим через трагедію на Каховській ГЕС

Зібрано інформацію про надавачів послуг з першої психологічної допомоги, психосоціальної підтримки, мобільних бригад психологів, гуманітарного реагування, які вже зараз працюють в Херсонській, а також прилеглих областях.

10:41 13.06.2023

Новий освітній серіал для людей старшого віку на Дія.Освіта: навчіться впевнено користуватися ґаджетами та інтернетом

Досі купуєте ліки в аптеці та поповнюєте мобільний на пошті? Економте свій час — робіть це онлайн. Розвивайте цифрові навички безоплатно на платформі Дія.Освіта! Запустили новий освітній серіал для людей літнього віку.

17:50 12.06.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам

Сьогодні, 12 червня, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Заінчковський на майданчику офіційного медіацентру облвійськадміністрації розповів про перерахунки пенсій працюючим пенсіонерам.

15:42 12.06.2023