Дата: від до Скинути

Цивільні українці, які постраждали під час повномасштабної війни, мають право на встановлення двох причин інвалідності

Цивільна особа, яка постраждала під час повномасштабної війни від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння, отримавши інвалідність, має право на встановлення двох причин інвалідності і вибирає одну із них:

10:13 09.06.2023

Операторам ринку роздрібної та оптової торгівлі

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, звернути особливу увагу на продукцію нижче вказаного виробника. Відповідно інформаційного повідомлення отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 05 червня 2023 року № 2023.3251-fup 2, стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул. Тростянецька, 47/154, м. Київ, 02175).

11:29 08.06.2023

Увага! Нагадуємо!

Шановні жителі Коростенського району! Відповідно до рішення ради оборони Житомирської області в межах Коростенського контрольованого прикордонного району (до 20 км від Державного кордону) ЗАБОРОНЕНО:

11:22 08.06.2023

Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай

Під час інформаційній кампанії #ШахрайГудбай розповідаємо про схеми та методи, за допомогою яких шахраї отримують доступ до рахунків та грошей українців.

11:08 08.06.2023