#ДовідникБезбар’єрності: Створення безбар’єрного середовища для дітей

Відповідно до Декларації прав дитини всі діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

12:15 05.06.2023

#ТиЯк: Коли варто звернутися до психолога

За статистикою, понад 90% опитаних українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, повʼязаних з психічним здоровʼям.

10:40 05.06.2023

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я!

2 червня - День здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі. Він відзначається у світі з 2011 року. Проблема переїдання є досить серйозною й стосується багатьох людей - адже споживання великої кількості швидко засвоюваних вуглеводів може призвести до збільшення маси тіла та ожиріння. А ці стани суттєво збільшують ризик виникнення неінфекційних хвороб.

15:38 02.06.2023