Дата: від до Скинути

єВідновлення: українці зможуть придбати за отримані кошти будівельні товари чи оплатити ремонтні послуги в компаній-учасників програми

Будівельні магазини та компанії, які надають послуги з ремонтних робіт, можуть стати учасниками державної програми єВідновлення. Щоб долучитися, необхідно подати заяву на порталі Дія.

13:40 06.06.2023

6 червня в Україні відзначають День журналіста

З нагоди професійного свята начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк зустрівся з працівниками медіасфери територіальних громад Коростенського району, аби подякувати за їх наполегливу щоденну кропітку роботу, поспілкуватися щодо можливих проблем в професійній сфері та відповісти на їх запитання щодо діяльності Коростенської РВА, а також останніх подій в Коростенському районі.

13:29 06.06.2023

Як уберегтися від мобільного шахрайства? Фішинг. Поповнення рахунку. Онлайн-шопінг

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти:

10:09 06.06.2023

Знай свої права

Паперова книга скарг та пропозицій раніше була обов’язковим атрибутом не тільки всіх магазинів, але і ресторанів, перукарень, тощо. Проте в наш час цифрових технологій споживачеві доступні більш ефективні способи залишити скаргу або відгук.

13:45 05.06.2023