Дата: від до Скинути

Підтримка сімей, які втратили одного або обох годувальників за час війни є головною задачею секторального проєкту ЮНІСЕФ

За інформацією In Touch Ukraine Foundation, для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні та у співпраці з установами Житомирської області надано соціальних послуг 458 сім’ям з дітьми, в яких виховується 685 дітей.

11:26 05.07.2023

Жити, а не страждати: що є нормальним навіть в умовах війни?

Бажання жити – це один з важливих інструментів успіху і шлях до перемоги, а безволля та страждання можуть призвести до поразок. Лише той, хто має волю жити, буде витримувати і долати життєві виклики. Якщо ми хочемо справлятися, то для цього необхідний внутрішній ресурс.

09:55 05.07.2023

Безпеки ООН 1325 “Жінки. Мир. Безпека” в умовах війни

В місті Києві Директорка департаменту соціального захисту Житомирської ОВА  Олена Грищук взяла участь у дводенному Національному форумі “Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325: реалізація на національному та місцевому рівнях в умовах війни”.

16:54 04.07.2023