Поліція розшукує підозрюваного у розбійному нападі

Коростенським районним управлінням поліції ГУНП в Житомирській області розшукується Гаврилюк Михайло Миколайович, 13.11.1984 р.н. Чоловік підозрюється у вчиненні влітку 2015 року розбійного нападу на жительку райцентру.

10:19 16.08.2022

«Оперативна допомога при ПТСР» — новий освітній серіал на Дія.Цифрова освіта

На платформі Дія. Цифрова освіта вийшов вже третій серіал, створений в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської із впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

10:15 16.08.2022

ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ!!!

Відкривається нова онлайн-платформа для підтримки агровиробників — Державний аграрний реєстр (ДАР). Це єдиний цифровий хаб, розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України за підтримки Європейського Союзу. Його мета - залучення та розподіл усіх видів підтримки серед українських виробників аграрного сектору економіки.

14:14 12.08.2022

Відтепер ВПО можуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта

На цьому наголошує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Так, з 07 серпня внутрішньо переміщені особи, які втратили паспорт, отримали можливість ставати на облік та оформлювати виплати на проживання. Підставою виступає довідка з ДМС про подання документів для оформлення паспорта громадянина України. Відповідна постанова була розроблена Мінреінтеграції спільно із Мінсоцполітики та ДМС та ухвалена Урядом 01 липня.

08:11 11.08.2022