Проєкт «Реабілітація травм війни в Україні»

У Національній стратегії безбар’єрності, яку ми розробили до війни, був передбачений розвиток реабілітації. Жорстоке вторгнення Росії зкорегувало, але не змінило плани: ми запускаємо проєкт «Реабілітація травм війни в Україні».

18:01 01.08.2022

Дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери по 6 допомогам продовжується в Рівненській та Житомирській областях

Костянтин Кошеленко заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації нагадав, що дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери триває та прокоментував проміжні результати.

15:26 01.08.2022

МОЗ: Відповіді на найпоширеніші питання про декларацію з лікарем

Через війну та окупацію велика кількість українців були змушені змінити місце проживання. Багато хто зіткнувся з проблемами в отриманні медичної допомоги через віддаленість та/або відсутність зв’язку зі своїм сімейним лікарем. Відповідаємо на найпоширеніші запитання щодо отримання ПМД (первинної медичної допомоги) та укладання декларації під час війни.

15:04 01.08.2022

На які виплати може розраховувати військовий під час лікування чи реабілітації?

Поранені під час війни військовослужбовці потребують особливої уваги держави та суспільства. І фінансової, і психологічної. Держава гарантує нашим пораненим воїнам безкоштовне лікування за сучасними стандартами та реабілітацію у вітчизняних спеціалізованих центрах або, за потреби, закордоном. А на які кошти можуть розраховувати військові під час лікування після поранення та реабілітації?

13:20 31.07.2022

У лісі виявили уламки нерозірваної ракети: На Житомирщині поліцейські задокументували наслідки ворожого обстрілу

В Іршанській громаді Коростенського району поліцейські задокументували наслідки ворожого обстрілу. Увечері 29 липня у лісосмузі поблизу смт Іршанська було виявлено частини ракети, що потрапили туди внаслідок минулих обстрілів військами рф. Поліцейські задокументували всі обставини.

10:36 30.07.2022

Вагітні українки, які через війну виїхали за кордон, можуть отримати безоплатні медичні послуги в країні тимчасового перебування

Такі послуги включають: спостереження вагітності, медичну допомогу під час пологів, післяпологовий догляд за мамою й новонародженою дитиною тощо.

10:13 30.07.2022

30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. ВІДЕО

Міжнародна організація з міграції розпочала інформаційну кампанію «Як не стати жертвами торгівлі людьми та не потрапити у трудове або сексуальне рабство», мета якої сформувати у суспільства розуміння важливості даного питання.

10:01 30.07.2022

День Української Державності: Магдебурзьке право та “Щедрик”— #не_фейки_а_факти. ВІДЕО

Як повідомляє Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації до Дня Української Державності запущено інформаційний проєкт  #не_фейки_а_факти, що має на меті донесення саме достовірної інформації про українське державотворення, а не ті інформаційні фейкові вкиди від російської федерації, що знецінюють нашу багатовікову історію, здобутки та українських героїв на різних фронтах.

09:16 29.07.2022

Які атрибути держави сучасна Україна успадкувала від державних формувань українців із попередніх періодів своєї історії?

Історія української державності – це не 30 років незалежності. І навіть не 100 років, як могло б здатися, якщо починати відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.

09:07 29.07.2022