Дата: від до Скинути

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші

Як безпечно користуватися NFC на смартфоні. Якщо ця функція увімкнена, чи можуть зловмисники зняти з картки гроші?

12:58 08.08.2022

До уваги аграріїв! Функціонує Державний аграрний реєстр (ДАР)

Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики райдержадміністрації нагадує, що в Україні функціонує державна автоматизована інформаційна система збирання, обліку, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють (ДАР).

10:37 08.08.2022

Історії героїв: Будемо безжально нищити усіх, хто попреться на нашу землю

Прикордонниця «Валькірія» обороняє ділянку українсько-білоруського кордону на Волині. Дівчина вправно володіє зброєю і залюбки допомагає іншим удосконалювати тактику стрільби, адже вона – снайперша.

13:42 07.08.2022

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.

11:16 07.08.2022

Насильницька паспортизація тимчасово окупованих територій росією: політичний контекст

Запровадження росією прискореної паспортизації окупованих територій є одним з інструментів незаконної спроби анексії окупованих територій. Як тільки кількість громадян на ТОТ із російським «документом» перевищить кількість громадян із українським паспортом, рф одразу запустить механізм «референдуму». Участь в ньому, звісно, візьмуть громадяни, які отримали російській «паспорт». Як стало відомо з відкритих джерел, однією з ймовірних дат проведення такого «референдуму» може бути 11 вересня.

10:21 07.08.2022

Насильницька паспортизація тимчасово окупованих територій росією: юридичний контекст

Видача «паспортів» жителям окупованих територій рф є грубим порушенням Положення про закони і звичаї війни на суходолі, яке є додатком до Четвертої Гаазької конвенції 1907 року.

14:47 06.08.2022

Насильницька паспортизація тимчасово окупованих територій росією: основні факти

Росія намагається нав’язати російські паспорти громадянам України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях в Херсонській та Запорізькій областях. Таким чином ворог переслідує кілька цілей. По-перше, це легалізація окупації: масова видача паспортів дозволяє російській пропаганді просувати наратив про те, що в регіоні нібито проживають російські громадяни, а відповідно будь-які дії РФ – «легітимні». По-друге, оформлення паспортів надає росіянам дані, які потім використовуються для підготовки псевдореферендумів.

16:31 05.08.2022