Дата: від до Скинути

У Житомирській області зареєстровано 1732 оселі у соціальній програмі «Прихисток»

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, на Житомирщині за допомогою на проживання звернулося 88,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Якщо аналізувати щотижневі показники, то динаміка постійно змінюється: деякі переселенці прибувають в область, а інші повертаються в свої домівки.

08:04 11.08.2022

ЮНІСЕФ в Україні запустив мобільний застосунок для дошкільнят «Нумо розвивальні ігри»

Близько двох третіх дітей вимушено покинули домівки і переїхали в межах України або закордон — такі дані наводять в ЮНІСЕФ Україна. Не всі малюки мають змогу ходити в дитсадки, за кордоном мами самотужки закривають і хатні справи, і робочі.  Тому офіс ЮНІСЕФ в Україні запустив мобільний застосунок для дошкільнят «Нумо розвивальні ігри» — щоб дитина була зайнята пізнавальними, корисними активностями, а батьки змогли хоч трохи розвантажитись.

12:47 10.08.2022

Забезпечення трудових прав працівників, легалізація зайнятості населення

Якісний підбір та створення належних умов праці персоналу, його соціальна захищеність – важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства, установи, організації та окремого роботодавця. Виплата заробітної плати «у конвертах» з боку роботодавців є грубим правопорушенням. Не можна отримувати гроші поза законом! Право працювати, нести своїм родинам добробут і спокій, отримувати соціальні гарантії має кожен громадянин, для цього кожному з нас потрібно мати гідну роботу, високу заробітну плату, забезпечену старість.

11:47 10.08.2022

Денис Шмигаль: Запуск програми єРобота — один із ключових елементів державної підтримки роботи й розвитку бізнесу

Уряд виділив Міністерству економіки чергових 45 млн гривень, які будуть спрямовані на безповоротні гранти для створення нових переробних підприємств. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

09:46 10.08.2022

До уваги жителів Коростенського району!

На території України зафіксовано випадки, коли невідомі особи телефонують родичам військовослужбовців та сповіщають про загибель сина/чоловіка під час ведення бойових дій або кажуть, що він потрапив у полон.

11:56 09.08.2022

Почала працювати Національна гаряча лінія "Доказово про вакцинацію, грудне вигодовування та харчування дітей до 3 років", створена UNICEF Ukraine та Український католицький університет UCuniversity за підтримки Міністерства охорони здоров’я та USAID Ukraine - USAID Україна у співпраці з ГО "Асоціація сімейних медичних сестер", ГО "ВакциНація" .

16:43 08.08.2022

До уваги представників аграрного бізнесу: «Нова аграрна політика»

З метою забезпечення продовольчої безпеки Національною радою з відновлення України від наслідків війни підготовлений проект Плану з відновлення України за напрямом «Нова аграрна політика», що був презентований під час Конференції з питань реформ в Україні (URC 2022) у Лугано (Швейцарія).

14:29 08.08.2022

Насильницька паспортизація тимчасово окупованих територій росією: Російський паспорт – не забезпечить виживання і порятунок, це – суцільна пастка

«Документ» від росії є підставою для мобілізаціїу російську армію. Ви або ваш батько, брат, чоловік чи син легко можуть стати «гарматним м’ясом». Безглуздо вважати, що ця участь омине вас, адже росія – це країна, яка веде війни постійно, у будь-яких куточках світу.

13:19 08.08.2022