Вітаємо ГО «Іршанський актив» з перемогою у конкурсі!

ГО «Іршанський актив» здобула перемогу  у конкурсі «Голоси громад», що впроваджується НУО «Сучасний формат» за підтримки Національного фонду сприяння демократії National Endowment for Democracy та підписала грантову угоду про впровадження Проєкту  «Bunker HUB».

15:07 11.07.2022

Юрій Тарасюк: Щоденно працюємо з людьми і для людей!

В Україні вже п’ятий місяць йде повномасштабна війна. Ворог підступно обстрілює наші міста, селища, села, руйнуючи все на своєму шляху. І в цьому «полум’ї війни» на жаль, найбільше страждають люди, мирні люди, що до цього часу жили в своїх оселях, будувались, планували своє майбутнє, мріяли – рашисти забрали у них все це.

09:29 11.07.2022

Поряд - це портал, що єднає українців!

Повномасштабна вiйна pociї проти України триває вже понад 100 днiв. Внаслiдок дiй агресора мiльйони українцiв були змушенi залишити свої домiвки, роботу та загалом звичне життя, що значно погiршило соцiальну захищенiсть наших громадян.  Для допомоги постраждалим вiд росiйської агресії людям було створено проект «Поряд» (https://poryad.in.ua/) - портал, що єднас українцiв, для розмiщення запитiв на допомогу та їx пошуку тими, хто має можливiсть її надати.

11:28 08.07.2022