Як мінімізувати ризики витоку даних?

Банківські рахунки, електронні листи, приватна та робоча інформація – це лише невеликий перелік даних, якими можуть заволодіти кіберзлочинці у разі необережного користування онлайн-сервісами.   Важливо пам’ятати про базові правила кібергігієни, аби конфіденційна інформація не стала здобиччю зловмисників.

12:42 19.07.2022

Як підтримати дитину, яка переживає посттравматичний стрес: Поради для батьків

Експерти проєкту «Підтримай дитину» підготували базові поради для дорослих, як доречно будувати стосунки з дитиною, що переживає посттравматичний стрес. Вони допоможуть налагодити контакт, заспокоїти та виявити піклування про малечу:

12:37 19.07.2022

МОЗ підготував серію матеріалів про екстрену вакцинацію, щоб ви знали як захистити себе навіть після контакту зі збудником інфекції. ІНФОГРАФІКА

В Україні екстрену вакцинацію можна зробити від правця, сказу, кору, вітрянки, дифтерії та гепатитів А та В. Дізнавайтесь, що зробити, якщо був контакт з хворим, вкусив собака чи є ризик зараження правцем? Перший пост присвячений екстреному захисту від правця.

15:29 18.07.2022