Штрафи за обслуговування споживачів без масок: Закон набрав чинності

Відсьогодні, 14 січня, набрав чинності Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", який був прийнятий на засіданні ВР 17 грудня. Вчора, 13 січня, в газеті "Голос України" Закон опубліковано.

08:50 14.01.2021

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ щодо приватизації жилих приміщень у гуртожитках

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» від 05.04.2017 за № 1999-VIII (далі – Закон № 1999-VIII), який набув чинності 04 червня 2017 року, були внесені зміни в пункт 3 розділу VIII "Прикінцеві положення" Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» про запровадження мораторію на виселення з гуртожитків мешканців (крім виселення мешканців гуртожитків за рішенням суду) та відчуження (крім передачі у комунальну власність відповідних міських, селищних, сільських рад відповідно до цього Закону) гуртожитків:

15:59 12.01.2021

Пошук кандидатів в патронатні вихователі триває

В Іршанській громаді триває пошук кандидатів в патронатні вихователі серед мешканців громади. Адже одним з основних завдань держави і громади є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного і духовного розвитку. І лише в сім’ї дитина може всебічного і гармонійно розвиватися. У світі робота патронатними вихователями – це поширена і дуже почесна практика. Патронатні батьки проходять спеціальну навчальну підготовку, яка дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними батьками.

13:14 04.01.2021

Новорічні подарунки - для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

За ініціативи голови Іршанської селищної ради Сергія Сахненка були придбані новорічні подарунки для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

11:42 04.01.2021

В переддень новорічних свят тривають роботи з благоустрою

Селищною радою в плані заходів по забезпеченню населення нашої громади якісною питною водою передбачено роботи по бурінню та облаштуванню 6 свердловин на території смт Іршанськ до кінця 2021 року. Днями ці роботи вже розпочато.

09:23 31.12.2020

Новорічна казка - в форматі онлайн

Вихованці та педагоги Іршанської школи мистецтв цьогоріч підготували новорічну казку  "Чарівні пригоди у новорічну ніч" в нестандартному для всіх нас форматі – онлайн.

16:58 30.12.2020