Дата: від до Скинути

Війна триває, тож будьте уважні та обережні. Якщо знайдете підозрілий предмет – не торкайтеся його та одразу викликайте саперів!

Навіть через три з половиною місяці після деокупації території Житомирщини у наших саперів багато роботи. Щоденно вони виявляють боєприпаси, залишені російськими військовими у населених пунктах, лісах та полях області.

08:39 14.07.2022

Щеплення проти дифтерії і правця потрібні як дітям, так і дорослим

Щеплення проти дифтерії і правця належать до переліку тих, які людина має робити не лише в дитячому віці, але й періодично повторювати упродовж усього життя. Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, вакцинацію від дифтерії і правця здійснюють:

08:37 14.07.2022