ВІТАЄМО!

Разом з власної волі з 1919 року" – саме під таким гаслом Україна відзначає сьогодні 102-гу річницю Акта злуки. 102 роки тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу.

11:53 22.01.2021

Держгеокадастр повідомляє

На виконання вимог статті 289 Податкового кодексу України Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє  про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік.

14:19 14.01.2021

З 16 січня сфера обслуговування переходить на українську мову: кого це торкнеться і які будуть санкції

16 січня 2021 року набуває чинності стаття 30 Закону про забезпечення функціонування української мови як державної та відбудеться остаточний перехід сфери обслуговування на державну мову.

14:03 14.01.2021

Штрафи за обслуговування споживачів без масок: Закон набрав чинності

Відсьогодні, 14 січня, набрав чинності Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", який був прийнятий на засіданні ВР 17 грудня. Вчора, 13 січня, в газеті "Голос України" Закон опубліковано.

08:50 14.01.2021

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ щодо приватизації жилих приміщень у гуртожитках

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» від 05.04.2017 за № 1999-VIII (далі – Закон № 1999-VIII), який набув чинності 04 червня 2017 року, були внесені зміни в пункт 3 розділу VIII "Прикінцеві положення" Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» про запровадження мораторію на виселення з гуртожитків мешканців (крім виселення мешканців гуртожитків за рішенням суду) та відчуження (крім передачі у комунальну власність відповідних міських, селищних, сільських рад відповідно до цього Закону) гуртожитків:

15:59 12.01.2021