Дата: від до Скинути

Відбулось засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції на території Іршанської громади

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Іршанської громади!

11:30 23.12.2020

Голова Житомирської облради Володимир Федоренко завітав до Іршанська

Напередодні Дня Святого Миколая Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко завітав до Іршанська, де разом з селищним головою Сергієм Сахненком зустрілися з батьками наших загиблих учасників АТО Сергія Фролова та Олексія Богуша.

09:27 21.12.2020

Інформує Хорошівське відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України у Житомирській області

Інформує Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області

За 11 місяців 2020 року від підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності та господарювання, що перебувають на обліку в Хорошівському відділенні УВД ФССУ у Житомирській області, надійшло та зареєстровано 17 повідомлень про нещасні випадки, гострі професійні захворювання на виробництві, а саме:

09:06 15.12.2020

ЗАПАЛЬНІ СВЯТА: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПІРОТЕХНІКИ

Феєрверки зачаровують, дають відчуття свята. І водночас несуть велику небезпеку. Травми людей та тварин, що можуть призвести до загибелі, пожежі – такою може бути ціна «запального» свята. Аби свята пройшли безпечно і щасливо, слід дізнатись про наступне.

14:51 10.12.2020