Ангели пам’яті

19 лютого 2021 року біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулося урочисте покладання квітів з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні. У ньому взяли участь голова Іршанської селищної ради Сергій Сахненко, заступник голови Галина Ширченко, викладачі та вихованці Іршанського Центру естетичного виховання.

07:33 20.02.2021

ВШАНУЙМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ!

В ці лютневі люті дні 7 років тому Україна боролась за свою Свободу на Майдані. 18-20 лютого 2014 року сотня Українців пішла в Небо…Українці плакали за Героями, а Герої не вмирали, а просто йшли у Небо, а Небо падало і забирало нових Героїв…

07:03 20.02.2021

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Пам'ятка населенню в період весняного паводку

Іршанська селищна рада повідомляє, що у зв'язку із складною гідрометеорологічною ситуацією, яка склалася внаслідок значних опадів у вигляді снігу, очікується значне підвищення рівня води у басейні річки Ірша та її притокам (р. Рихта) у період весняного підвищення температури. За повідомленням філії "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат", на балансі якої знаходиться гідротехнічна споруда Гребля №1, розташована у смт Нова-Борова, для пропуску паводкових вод буде проводитися скидання надлишкової кількості води, що буде накопичуватися у сховищі під час весняного паводку. Це може призвести до підтоплення домогосподарств, які знаходяться в зоні можливого розливу річки Ірша.

10:34 17.02.2021