Отримали новий шкільний автобус

Сьогодні, 08.12.2020 року, в рамках державної програми «Шкільний автобус», 16 територіальних громад та районів Житомирської області отримали шкільні автобуси марки «Еталон».

14:26 08.12.2020

ВІТАЄМО!

День місцевого самоврядування – професійне свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету та всієї громади, яка намагається всебічно допомагати й сприяти у вирішенні проблемних питань громади.

08:00 07.12.2020

Операція "НОВОРІЧНА ЯЛИНКА"

Незабаром новорічні свята одне за одним завітають у кожну оселю, офіси, крамнички. Та яке свято без новорічної красуні – ялинки!

09:45 03.12.2020

Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, що є нагадуванням виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

08:06 03.12.2020

Що таке соціальні послуги та які вони бувають

З початку пандемії COVID-19 потреба у соціальних послугах зростає. Збільшується кількість сімей, які потребують професійної підтримки через поглиблення бідності, загострення труднощів, зростання випадків домашнього насильства. Важливо знати про соціальні послуги та можливості їх отримати.

11:23 02.12.2020