ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Традиційно, в третю неділю вересня, відзначається професійне свято – День працівника лісу. Це свято тих, кому на долю випала благородна професія – вирощувати ліси.

08:22 21.09.2020

До уваги фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів!

Повідомляємо, що Мін'юст зареєстрував Наказ Мінекономіки №1391 від 24.07.2020, що затверджує форми заявок і супровідних документів для подачі фермерськими господарствами та сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами до уповноважених банків для участі у державній програмі підтримки розвитку фермерства за обраними напрямами відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №106 (зі змінами).

11:16 14.09.2020

До уваги аграріїв: Фінансова підтримка розвитку тваринництва

Повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07.07.2020 № 1287 затверджено Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форми заявок і документів, необхідних для нарахування та виплати фінансової підтримки суб’єктам господарювання, що проводять свою діяльність у галузі тваринництва.

11:06 14.09.2020