Потрібні працівники

На роботу на постійній основі в адміністративно-господарський відділ Іршанської селищної ради потрібні працівники (чоловіки) на посади робітників з благоустрою.

14:10:08 03.05.2019

ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ З ІПОТЕРАПІЇ ТА ОЗДОРОВЧОЇ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

За підтримки Житомирської обласної державної адміністрації з квітня 2019 року  розпочинається  реалізація проекту «Від мрії до звершень», реалізує проект громадська організація «Берегиня Полісся».

16:01:16 17.04.2019

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ В СМТ ІРШАНСЬК

З метою забезпечення у смт Іршанськ ефективного утримання багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та не обрано управителя, виконавчий комітет Іршанської селищної ради оголошує конкурс з призначення виконавця послуг управителя багатоквартирного будинку.

16:52:52 10.04.2019

РАЗОМ НА СУБОТНИК!

Стартував місячник упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

13:38:44 03.04.2019