Дата: від до Скинути

#Пліч-о-пліч. Регіони України об’єдналися для відбудови Херсонщини. Серед них і Житомирщина

В Україні запустили масштабну ініціативу «Пліч-о-пліч». У її межах 15 областей допоможуть відновити 26 деокупованих населених пунктів Херсонської області. Про це повідомляє Офіс Президента України.

09:32 12.07.2023

До уваги жителів Житомирщини!

Наголошуємо надра- та лісокористувачам, сільгоспвиробникам й іншим субʼєктам господарювання на обмеження пересування лісовими масивами у 30-кілометровій зоні вздовж державного кордону Житомирської області з рб, територіями поблизу деокупованих населених пунктів Народницької громади, а також ділянками, де зберігається підвищена мінна небезпека.

15:27 11.07.2023

Віталій Бунечко: Продовжуємо разом з нашими друзями з Естонії відновлення зруйнованої інфраструктури в громадах на Півночі області

Сьогодні, 11 липня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з представниками Комітету з питань Європейського Союзу парламенту Естонії та Посольства Естонської Республіки в Україні ознайомились із ходом робіт на черговому об’єкті, який буде відбудований на Житомирщині за участі естонських партнерів.

13:50 11.07.2023

Електронна платформа для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) за підтримки партнерів створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України від війни з росією https://damagedagro.in.ua.

11:46 11.07.2023

Популярні сигарети зникнуть з продажу: чинності набрав новий закон

11 липня в Україні набрали чинності зміни антитютюнового законодавства. Забороняється продаж ароматизованих сигарет та рідин для електронних сигарет. Також запроваджують відповідальність заборону куріння з використання пристроїв для нагрівання, типа Iqos, Glo і тому подібних у всіх громадських місяцях та приміщеннях так само як з курінням звичайних сигарет.

10:35 11.07.2023