#Безбар’єрність: Як говорити з дитиною про протези?

Сьогодні на вулицях ми дедалі частіше бачимо дорослих і дітей, українців та українок з протезами. Дуже часто це викликає безліч питань у дітей, які раніше не були знайомі з тими людьми, які мають протези.

12:03 13.07.2023

Одноразову матеріальну грошову допомогу отримуватимуть усі постраждалі від підриву Каховської ГЕС

Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС відтепер можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу незалежно від того, чи зареєстровані вони як ВПО і чи отримують щомісячні виплати на проживання.

09:58 13.07.2023

МОЗ рекомендує. Планування вагітності: щеплення.

На етапі підготовки до вагітності, жінці щонайменше потрібно зробити щеплення від вітряної віспи (якщо не хворіла раніше), вакцинацію та бустер від COVID-19, та планове сезонне щеплення від грипу.

11:09 12.07.2023

Обирайте післяплату — це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет

Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.

11:07 12.07.2023

Як вислухати та підтримати людину в стресі?

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

11:05 12.07.2023