#ТиЯк: Коли потрібно звертатися до сімейного лікаря?

«До сімейного лікаря можна та потрібно звертатися якщо у вас тривожність, немає апетиту, якщо вас долають погані думки. Або ви стали помічати, що ваш батько став занадто забудькуватим. Або дочка-підліток частіше замикається у собі», — розповідає Ігор Заставний, керівник сімейних амбулаторій у Львові та Винниках.

16:44 10.07.2023

#ТиЯк? Відповіді на ці та багато інших запитань є в Аптечці швидкої психологічної допомоги

В аптечці зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум.

13:32 10.07.2023

Рішенням ради оборони Житомирської області заборонено відвідувати ліси у смузі на глибині 30 км від лінії державного кордону України, що межує з республікою білорусь

На виконання Рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 року та Директиви командувача оперативного групування військ «Волинь», з метою збереження життя та здоров'я людей, забезпечення безпеки цивільного населення та організації взаємодії з військовим командуванням щодо здійснення робіт, передбачених спеціальними дозволами на користування надрами:

12:16 10.07.2023