В скарбничці школи мистецтв – нові перемоги

Карантин – не привід для нудьги, адже маючи доступ до інтернету, бажання та уяву, можна зробити чимало. Наприклад, відвідати онлайн будь-який куточок світу. Для багатьох з нас карантин став приводом зайнятись саморозвитком, пройти навчання за курсами, на які не вистачало часу в «докарантинному» житті, вивчити іноземні мови, оволодіти певними навичками. І взагалі, карантин змусив всіх нас почати мислити і діяти більш креативно та творчо підходити до вирішення певних задач.

14:45 05.06.2020

Про можливість власникам бджолосімей отримати державні дотації

До Іршанської селищної ради надійшов лист від Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації, у якому йдеться, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 20.05.2020 року №395 «Про внесення змін до постанови КМУ від 07.02.2018 року №107». Відповідно до п.7 даного документу у 2020 році буде профінансовано спеціальну бюджетну дотацію за бджолосім’ї.

09:14 04.06.2020

Дайджест новин в громаді

Іршанська селищна рада надає оперативну інформацію щодо виконання робіт на стратегічно важливих і соціально значимих об’єктах громади, та повідомляє про інші важливі події та новини в житті нашої громади.

09:22 02.06.2020

ЦНАП розпочинає надання комплексної послуги ID-14 для підлітків

В Україні днями запустили комплексну послугу ID-14 для підлітків, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та ідентифікаційного номера платника податків, тобто 14-річні громадяни України можуть отримувати паспорт і ідентифікаційний код одночасно. Усі ці персональні дані будуть на ID-картці.

12:43 01.06.2020

Сьогодні - Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей, який припадає на перший день літа, напевне, асоціювався у дітей різних поколінь з початком визволення від шкільної рутини, початком довгоочікуваних літніх канікул, очікуванням нових вражень.

08:21 01.06.2020

Дорозі Ємилівка-Добринь бути!

Іршанська селищна рада надає оперативну інформацію щодо робіт на об’єктах дорожньої інфраструктури громади.

16:22 28.05.2020

Дайджест новин в громаді

Іршанська селищна рада інформує про виконання планових робіт по затвердженим об’єктам та надає оперативну інформацію щодо чергових планів розвитку інфраструктури громади.

10:21 27.05.2020